Prodej rodinného domu 126 m² Sedlec-Prčice

Cena: 4 500 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují koupi rodinného domu v obci Sedlec-Prčice. Objekt postavený k kamene a cihel prošel v uplynulých letech kompletní rekonstrukcí, nedokončena zůstala pouze koupelna. S výjimkou čelních oken (z důvodu památkové zóny) jsou v objektu plastová okna s izolačními trojskly. Na čele domu zůstala špaleto okna. Po rekonstrukci je dům vytápěný elektrickým kotlem a krbovými kamny s výměníkem. Na vyžádání zasíláme zájemcům mimo jiné poslední vyčíslení elektřiny, které ukazuje, že náklady na provoz domu jsou velmi nízké.

Orientace do klidné části náměstí nabízí možnost bezproblémového parkování přímo před domem.

V přízemí domu je možné využít prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbovými kamny, který je orientován do náměstí. Dále pak vstupní chodbu se schodištěm a spíží a velkou koupelnu s vanou, toaletou, elektrokotlem a pračkou. Koupelna má okna do dvora. V patře je chodba s pracovním místem a dvě ložnice, z toho jedna se šatnou. Ve třetím nadzemním podlaží je půda, která je vhodná pro vestavbu dalších obytných místností a za tímto účelem je tam příprava elektřiny a topení.

K domu náleží uzavřený dvůr, na kterém je pergola 50 m², rozdělená na posezení a část pro skladování dřeva. Je zde zavedená elektřina a najdeme tu černou kuchyni. To vše nabízí možnost klidu a nerušeného odpočinku a současně také velmi snadnou údržbu pozemku.

Obec Sedlec-Prčice nabízí kompletní občanskou vybavenost. Kromě toho je v blízkosti hned dvou lyžařských středisek (Monínec a Kvasejovice) a golfového hřiště Čertovo břemeno.

Na vyžádání zašleme zájemcům virtuální prohlídku.

Pro klienty máme připravenou možnost financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek, nebo financování bez prokazování příjmů.

Energetický štítek je v přípravě, zatím uvádíme energetickou třídu G. Ev. číslo: 26121.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 126 m² Sedlec-Prčice

Únor 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.