Prodej rodinného domu 123 m² Abertamy

Cena: 12 000 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej tohoto domu, ve kterém jsou dvě bytové jednotky o velikosti 62 a 61,5 m² v Krušnohorském středisku Abertamy, v původní, zastavěné části města. Jedná se o plně vybavené a zařízené mezonetové apartmány v novostavbě. Dispozice apartmánů je 2+KK. Podlahové vytápění a ohřev vody zajišťují elektrokotle samostatně u každého apartmánu. Každý apartmán je vhodný pro 4 osoby. Součástí ceny jsou dvě krytá parkovací stání přímo v domě a veškeré vybavení. Ke každému apartmánu v domě náleží také uzamykatelná sklepní kóje o velikosti 1,7 m². Apartmány je možné koupit také samostatně za cenu 6 mil. Kč.
Zajímavá poloha: do 10 km od Božího Daru, Klínovce, Oberwiesenthalu (SRN) a Jáchymova, 20 km od Karlových Var. V bezprostřední blízkosti jsou lyžařské magistrály, lanový park a nově vybudovaná bobová dráha na Plešivci, nepřeberné množství cyklotras a stezek pro pěší túry a zejména populární lyžařský areál Plešivec. V blízkosti je také několik aqua parků se saunovými světy, zábavní parky (Agricola Jáchymov, Thermal Karlovy Vary, Aquapark Marienberg, Geyer, Freizeitpark Plohn) a možnost nákupů v nedalekém Německu. K dispozici ihned. Ev. číslo: 646765.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 123 m² Abertamy

Červen 4th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.