Prodej rodinného domu 120 m2 Přerovská, Pardubice Svítkov

Cena: 3 490 000 Kč, Toužíte žít v klidu, ale dosah města je pro Vás důležitý? Máte rádi výzvy a chuť přebudovat si bydlení k obrazu svému? Nebo se chcete realizovat při vytvoření útulné zahrady s posezením? Tento dům nabízí všechny možnosti najednou.

Jedná se o dům 4+1 určený ke kompletní rekonstrukci v Pardubicích – městská část Svítkov. Kuchyň, obývací pokoj a sociální část se nachází v přízemí, dále naleznete tři pokoje v patře a to celé Vám umožňuje skvělé zázemí pro rodinné bydlení. Vytápění domu je v tuto chvíli wafkami, ale díky rozvodu plynu si můžete pořídit plynový kotel. Další možnosti nabízejí přístavky, kde je možné vybudovat garáž, parkovací stání či pergolu.

A co Vám nabízí Svítkov? Školu, školku, sportoviště, obchody a hlavně dostupnost MHD, kdy Vás hned několik spojů odveze do Pardubic, neboli centra dění.

Ale co Vám budu povídat. Přijďte se sami přesvědčit a uvidíte, zda-li se Vaše představy promění ve skutečnost.

Takže teď už stačí jediné – zavolejte mi a domluvíme si společnou prohlídku. Těším se na Vás, Vaše Realitní makléřka Lenka Mazánková.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 120 m2 Přerovská, Pardubice Svítkov

Září 26th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.