Prodej rodinného domu 115 m² Bělov

Cena: 6 410 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej výstavby v provedení dřevostavba – standard, typový dům Markéta 4+kk, 115 m² na klíč v obci Bělov u Otrokovic s pozemkem 780 m² (pozemek č.2). Dům má celkovou užitná plochu 115 m². Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč, inženýrské sítě (vodovod a kanalizace), příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 2) je mírně svažitý na klidném místě ve spodní části lokality Bělov-Kopce. Rozměr pozemku cca 31 x 25 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení. Bungalov Markéta je typ rodinného domu vhodný do rovinatého, ale i mírně svažitého terénu. Umístnění je vhodné pro samostatný pozemek ale i do zástavby s maximálně dvěma nadzemními podlažími. Možnost změny stavebního materiálu. Uvedená cena obsahuje základovou desku, DPH a stavba bude provedena na klíč a předána po kolaudaci k okamžitému užívání. (Součástí ceny není kuchyňská linka o světla – dokážeme za zvýhodněných podmínek zajistit přes naše dodavatele).
Parametry – dřevostavba standard:
4+kk, 94 m² užitná plocha., 115 m² zastavěná plocha.
Základová deska, projekt, vyřízení stavebního povolení, kolaudace.
Konstrukce KVH 160×60
Plastová okna profil 88+ 3 skla, barva bílá/bíla
Vchodové dveře barva plast bílá/bílá
Tepelné čerpadlo vzduch-voda + podlahové topení, elektrický bojler 160 l
Podlahová krytina 250 Kč/m²
Obklad + dlažby 350 Kč/m²
Tepelná izolace – minerální vata 160 mm, izolace strop 250 mm
Retenční nádrž 4 m3
Krytina plechový systém
Náklady na bydlení včetně vody cca 2000,-Kč za měsíc.
Energetická třída od A
Za příplatek komínový systém
Možnost garáže za příplatek
Délka výstavby od vydání stavebního povolení, 7 měsíců u dřevostavby a 11 měsíců u zděné varianty. Možnost výběru jiné typu domu a to na webu zdenedomkynaklic.cz nebo úpravy dispozice. Naše domy Vám rádi ukážeme. Doporučuji. Ev. číslo: 29234.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 115 m² Bělov

Duben 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.