Prodej rodinného domu, 100 m 2

Cena: 1 650 000 Kč, Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům 2+1 ve městě Strmilov, okr. Jindřichův Hradec. Dům je v původním stavu a je určen k rekonstrukci. Nyní disponuje dvěma obytnými místnostmi, kuchyní, prostornou chodbou a koupelnou s vanou, sprchovým koutem a WC. Do domu je zavedena obecní voda, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace, vytápění je řešeno plynovým turbo kotlem a krbovými kamny s výměníkem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům má malou zahrádku a nad celým domem je podkroví vhodné k půdní výstavbě. Dům má eternitovou střechu. Ve vstupní chodbě jsou dveře do malého sklípku, vhodného ke skladování brambor, vína apod. Z další chodby ve zvýšeném přízemí se dál dostaneme do malé kuchyňky (5 m2) a z ní dále do dvou pokojů o rozloze 9 m2, (zde se nachází krbová kamna) a do dalšího pokoje o velikosti 27 m2. Na druhém konci chodby je koupelna.
Chodba dál pokračuje ke dveřím do malé zahrádky (18 m2) a z ní pak dále do kůlny a na půdu. Dům je vhodný jak pro skromné trvalé bydlení, tak pro víkendové využití. Plocha pozemku je 134 m2. Město Strmilov se nachází v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji. Rozkládá se po obou stranách historické česko-moravské zemské hranice. Žije zde přibližně 1 400 obyvatel.
Ve městě je plná občanská vybavenost – základní škola, mateřská školka, pošta, obchod a restaurace. Je zde také pravidelné autobusové spojení do JH.
Doporučuji prohlídku domu a včasnou rezervaci. Bližší informace ráda sdělím osobně. Možnost financování hypotečním úvěrem, který za Vás rádi vyřídíme. Energetický štítek budovy G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován.) Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 40024788.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 100 m 2

Květen 26th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.