Prodej rodinného domu 100 m² Uherský Ostroh

Cena: 3 990 000 Kč, koupi rodinného domu v Uherském Ostrohu.

Samostatně stojící přízemní dům je dispozičně řešen jako 3+1 s obytnou plochou 100 m². Po vstupu do domu se nachází předsíň s možností vstupu do většího pokoje, koupelny s vanou a WC a kuchyně s jídelním koutem. Dále navazuje chodba, kde je umístěn kotel, který zajišťuje vytápění domu a vstup do 2 menších ložnic. Z této chodby je možné zajistit vstup do podkroví domu, kde lze vybudovat další obytné prostory s min. rozlohou 80 m² a rozšířit dům o min. další 2 ložnice.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. Dům je po celkové rekonstrukci interiéru, která proběhla postupně v posledních 2 letech. Kuchyně je kompletně vybavena zabudovanými spotřebiči.

Dům se nachází cca 100 m od centra města a proto je vše v okolí dostupné v pěší vzdálenosti.

RD je vhodný pro páry nebo menší rodiny, které využijí možnosti okamžitého bydlení bez investic. K domu není bohužel žádný pozemek v okolí domu, přesto lze u domu bez problémů zaparkovat. Lze jej brát jako alternativu pro ty, kteří hledají bydlení v bytě.

Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se realitnímu makléři pro další informace, popř. prohlídku nemovitosti.

Pozn.: Jelikož ještě není zpracován PENB, uvádíme energetickou třídu “G”. Ev. číslo: 645786.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 100 m² Uherský Ostroh

Prosinec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.