Prodej RD/T, 76 m2 na pozemku 297 m2, Černošice

Cena: 7 999 900 Kč, Nabízíme k prodeji dům 3+kk/T, s podlahovou plochou 66 m2, 10 m2 terasa, Černošice (okr. Praha – západ).
Útulný domek na jižním svahu Černošic nabízí obývací pokoj s precizní dlažbou a výstupem na zahradu, v patře 2 ložnice. Vedle stylové kuchyňské linky se nachází velký krb s výměníkem, v chodbě ho doplňuje paralelní elektrický kotel s ovládáním přes aplikaci. Domek je kompletně nově vybudován na metrové základové desce, je izolovaný, má nové rozvody vody a elektřiny, topení. Má oddělené zásuvky na oba elektrické tarify, vodu zajišťuje vrtaná studna s bohatým pramenem a dům je napojen na městskou tlakovou kanalizaci. Bezpečnostní dveře a kamerový systém, rozvody internetu. Koupelna má velké umyvadlo, rohovou vanu a nový bojler v záruce. Na WC, v kuchyni i v patře jsou zabudované ventilátory. Pozemek má přístup ze dvou stran, z obou přístupových cest, má nový plot se stíněním. Parkovací stání má vybudovaný krov pro střechu. Zahrada posázena novými ovocnými stromy je v mírném svahu a v jejím horním cípu je izolovaná kůlna se samostatným topením a elektřinou. Domek lze zvětšit a dostavět bazén. Opusťte malý byt ve městě a vrhněte se do náruče přírodě s výhledem přes Berounku až na Brdský hřeben.
Dobrá dopravní dostupnost – Praha 20 min., dálniční uzel Lahovický most 15 min.
Horní část Černošic – oblast Slunečná nabízí mnoho nových obchodů, restaurace a služby, je zde mateřská i základní škola, Tesco. Nejkrásnější oblast Brd je protkaná sítí turistických a cyklistických stezek.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD/T, 76 m2 na pozemku 297 m2, Černošice

Červen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.