Prodej RD/T, 239 m2, dva stavební pozemky celkem 892 m2, Praha 6 – Ruzyně, ul. Drnovská

Cena: 22 940 000 Kč, Nabízíme k prodeji atypický RD/T, s podlahovou plochou 239 m2, 53 m2 terasa a dva stavební pozemky o celkové rozloze 892 m2, Praha 6 – Ruzyně, ul. Drnovská.
RD se nachází v klidné rezidenční lokalitě v Ruzyni.
Třípatrová přístavba velkého domu (společné, ale nezávislé SVJ) a dva stavební pozemky jsou v současné chvíli v nedokončené rekonstrukci, nabízí tedy mnoho možností k využití jak rezidenční, tak i komerční.
V 1NP je příprava pro samostatnou jednotku 2+kk s možností schodišťového propojení s 2NP a menší přístavba soc. zařízení pro zahradu a prosklená část jako zimní zahrada.
Ve 2NP je velký obývací prostor s výškou stropu 3,80 m s externími vstupy vlastním venkovním schodištěm přes balkon a z druhé strany venkovním schodištěm přes prosklenou předsíň. Díky velkým oknům ze tří stran a ideální orientací západ je celý prostor prosvětlený. Je propojený s kuchyní a v chodbě je soc. zařízení a prostorná šatna.
Ve 3NP jsou dva pokoje se vstupem na střešní terasu a půda.
Obrovským benefitem celého projektu je lokalita. Velmi klidná a bezpečná, ale zároveň bezvadně dostupná se vší občanskou vybaveností a zábavou. (kulturní památky, parky, příroda, výlety, obchody, restaurace – vše co k luxusnímu rezidenčnímu bydlení patří, ale navíc vynikající dopravní dostupnost. Přes toto vše má dům samostatný příjezd, takže není přímo u ulice.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD/T, 239 m2, dva stavební pozemky celkem 892 m2, Praha 6 – Ruzyně, ul. Drnovská

Duben 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.