Prodej RD/G, 120 m2, pozemek 602 m2, Neratovice – Byškovice (okres Mělník), ul. Pražská

Cena: 7 100 000 Kč, Nabízíme k prodeji dům 4+kk/G, s podlahovou plochou 120 m2, 20 m2 garáž, Neratovice – Byškovice (okres Mělník), ul. Pražská.
RD se nachází na kraji Neratovic v obci Byškovice.
Jedná se o přestavěný nebytový prostor (původně koloniál), využívaný k trvalému bydlení. Kamenný plot a vysoká vrata poskytují bezpečnost i soukromí, což je podpořeno zámkovými předokenními žaluziemi, které plní zároveň ochranu před letním sluncem. Dům je ve velmi dobrém stavu, postavený z poctivého materiálu a nevyžaduje žádné akutní úpravy.
Šikovná dispozice poskytuje různá řešení i způsoby využití (velkorysé bydlení, ale i podnikání – obchod, možnost obnovení výlohy nebo restaurace, s možností rozšíření do podkroví nebo rozdělení na obchod a samostatné bydlení). Dům má příjemnou atmosféru a působí útulně.
Zahrada je úměrná svou velikostí a nabízí příjemné posezení s možností zbudování terasy na střeše garáže, která je propojena se zadní částí domu.
Obrovským benefitem je lokalita. Blízko do přírody i do města, vynikající spojení jak do Prahy, tak do dalších měst (v obci hlavní uzlová zastávka bus a blízko na vlak), v okolí veškerá občanská vybavenost.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD/G, 120 m2, pozemek 602 m2, Neratovice – Byškovice (okres Mělník), ul. Pražská

Květen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.