Prodej RD s pozemky a garáží v obci Bystřice

Cena: 4 600 000 Kč, Nabízíme Vám k prodeji RD s pozemky, garáží a parkovištěm v žádané obci Bystřice. K prodeji je prostorný rodinný dům s užitnou plochou cca. 300 m 2 a pozemky o výměře cca. 1515 m 2 .
Dům je po částečné rekonstrukci a skýtá možnost bydlení pro 2 rodiny. V 1.NP je zádveří a vstup do spodní bytové jednotky 4+1 a 1+1. Ve spodním patře se nachází 2 koupelny po rekonstrukci a také 2x WC. Dále zde vedou schody do horního patra. Ve 2.NP se nachází bytová jednotka 3+1, spíž, koupelna a WC. V domě jsou nová plastová okna. Podlahy v místnostech jsou ve spodním patře plovoucí, v horním patře je lino, koberec a plovoucí podlaha. Dům je částečně podsklepený. Střecha na domě je původní, ale je v dobrém stavu.
Topit v domě lze buď plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Topení i elektřina je rozdělená na obě patra tak, aby každá bytová jednotka měla svůj vlastní odběr. Voda je ohřívaná pomocí bojlerů, v obou patrech. Na pozemku je vlastní studna, která je navedená do domu a je využívaná jako užitková voda. Navíc je dům připojen na obecní vodovod. Kanalizace je zde řešená septikem.
Velkým benefitem tohoto domu je prostorné bydlení pro větší rodinu, se zahradou a vlastním parkováním před domem, kousek od města Třinec cca. 6 km.
K domu vede obecní příjezdová, asfaltová cesta. V blízkosti se nachází autobusová zastávka cca. 200 m 2 .

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD s pozemky a garáží v obci Bystřice

Září 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.