Prodej RD 3+1 127 m2, pozemek 457 m2, Praha 5 – Radotín, ul. V Edenu.

Cena: 9 900 000 Kč, Nabízíme k prodeji dům 3+1, s podlahovou plochou 97 m2, 30 m2 sklep, zahradní domek, sklep, Praha 5 – Radotín.
Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům 3+1 z roku 1935 s krásným výhledem na přírodní rezervací Klapice v Radotíně. Dům má podlahovou plochu cca 97 m2, je částečně podsklepený a náleží k němu kaskádová zahrada 281 m2. Je ideální k pronájmům, nebo k celkové rekonstrukci a příjemnému rodinnému bydlení. Dům je přízemní s pochozím podkrovím, kde by se rekonstrukcí získalo dalších cca 90m podlahové plochy.
Po vstupu do domu se ze zádveří dostaneme do prostorného obývacího pokoje nebo dalšími dveřmi do velké kuchyně. Odsud je vstup do koupelny se sprchovým koutem a samostatným WC. Z kuchyně je dále vstup do dvou pokojů, z nichž jeden je průchozí. V zádveří po provizorních schodech je vstup do podkroví domu.
Vytápění domu je zajištěno elektrokotlem, nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajistí nový el. bojler. Voda a kanalizace je obecní, na hranici pozemku je dále přípojka plynu. Součástí zahrady je zachovalý zahradní domek, který může sloužit jako dílna nebo i pracovna.
Dům je téměř v původním stavu, zachovalý, bude však již vyžadovat rekonstrukci střechy, fasády atd.
V Radotíně je veškerá občanská vybavenost, obchody (Billa, Penny, Albert), dále lékárna, pošta, MŠ, ZŠ, restaurace, cukrárny a je zde dobrá dostupnost centra. Příjemná je i blízkost Národní přírodní památky Černé rokle a rezervace Klapice, ideální ke sportu, procházkám a rodinným výletům.
S financováním domu rádi pomůžeme a zařídíme. Při rychlém jednání je cena k diskuzi.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej RD 3+1 127 m2, pozemek 457 m2, Praha 5 – Radotín, ul. V Edenu.

Květen 16th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.