Prodej pozemku Zahrady, 1 115 m²

Cena: 1 273 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 1 115 m2 v katastrálním území obce Habrovany v těsné blízkosti Rousínova. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako zahrada, dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro rekreační bydlení, lze na něm tedy vystavět chatu nebo zahradní dům.
Pozemek vzniknul rozdělením obdélníkového pozemku na dvě výměrově stejné části. Námi nabízený pozemek má samostatný přístup po zpevněné obecní komunikaci.
K pozemku je přivedena elektřina, která je ukončena ve sloupku na jeho hranici s touto obecní komunikací. Horní část pozemku směrem ke komunikaci je svažitá. Povrch je udržovaný – travnatý s několika vrostlými stromy na okraji pozemku. Pozemek je částečně oplocen.
Toto úžasné místo nabízí krásný výhled, dostatek soukromí a prostor nejen pro výstavbu rekreační chaty, ale možnost vybudovat celoročně obyvatelné obydlí uprostřed přírody a přesto v těsné blízkosti města Rousínova.
V obci je dobrá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95804.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Zahrady, 1 115 m²

Červenec 29th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.