Prodej pozemku Bydlení

Cena: 2 480 Kč, Nabízíme slunný rovinatý pozemek o velikosti 988m2 v klidné části obce Markvartice u Sobotky (výhled do polí a na vzdálené hory). Pozemek se nachází v obci s dobrou dojezdovou dostupností do měst jako je Sobotka, Jičín nebo i Mladá Boleslav. Obec Markvartice leží blízko oblasti Český ráj, takže tento pozemek je vhodný i pro výstavbu rekreačního obydlí. V Markvarticích najdete školku, veřejnou knihovnu, obchod, poštu, obecní úřad, působí zde myslivecké sdružení, dobrovolní hasiči. Veškerá další občanská vybavenost je v blízkých městech Sobotka nebo Jičín.
Pozemek je částečně oplocen, k pozemku vede asfaltová komunikace, vodovodní řád je na hranici pozemku. Elektřinu nutno řešit přípojkou, veřejná kanalizace v obci není.
Na pozemku se nacházejí vzrostlé stromy. Pozemek vhodný pro ty, kteří hledají klidné místo pro bydlení či rekreaci. Opravdu pozemek v klidné části obce – doporučuji. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95749.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku Bydlení

Červenec 29th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.