Prodej pozemku v Podještědí – Český dub

Cena: 1 400 000 Kč, Rádi byste koupili pozemek v rychle se rozvíjejícím Českém Dubu ? Český Dub je město v Podještědí, které nabízí skvělou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a krásnou přírodu v okolí. Pro vás, kteří Český dub neznáte: kromě krásné přírody můžete ve městě navštívit řadu významných památek, z nichž jmenujme především Podještědské muzeum, Johanitskou komendu s rajským dvorem a křížem doc. J.E. Dvořáka, kostel sv. Ducha nebo z části zachované městské hradby a zámecký park. Toto vše pak obklopuje romantická krajina s překrásným, všudypřítomným pohledem na Ještědský hřbet.
V zimě turista nalezne v okolí Českého Dubu několik sjezdovek a běžeckých tratí. Podhorská až horská poloha města a jeho okolí zajišťuje vytrvání příznivých sněhových podmínek na delší dobu než v níže položených střediscích. Dále v Českém Dubu naleznete obchody, restaurace, nebo i koupaliště.
Nabízené pozemky jsou 252 m 2 zastavěné plochy a nádvoří, kde stojí stavba, která je určená buď ke střežení a postavení nové, nebo kompletní rekonstrukci a dodělání. Druhý pozemek o výměře 402 m 2 je zapsán jako trvalý travní porost. Pozemky jsou hned u silnice s možností vjezdu. Základová deska je na místě. Přípojky na inženýrské sítě na hranici pozemku. Pozemek nedisponuje kanalizací, ale septikem na pozemku. Jedná se o slunný pozemek, který stojí za to vidět. Celý pozemek potřebuje svou péči, ale pro budoucí majitele nabídne opravdu hezké místo pro život.
V případě zájmu o další informace, nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku v Podještědí – Český dub

Květen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.