Prodej pozemků Sudislav nad Orlicí

Cena: 0 Kč, Předmětem prodeje jsou tři pozemky o celkové výměře 2 161 m2 u obce Sudislav nad Orlicí. V katastru nemovitostí jsou všechny vedeny jako trvalý travní porost. Pozemky se nachází v blízkosti dráhy nedaleko viaduktu. Obec Sudislav nad Orlicí se nachází nad údolím řeky Tichá Orlice v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Oblast je součástí Přírodního parku Orlice, ten byl vyhlášen v roce 1996 k ochraně nivy řeky Orlice a jejích přítoků. Na území přírodního parku najdeme celou řadu významných krajinných prvků a památných stromů. Značný význam má park jako rekreační oblast Orlické hory a Podorlicko. Díky nenáročnému terénu je vhodný pro rodinnou turistiku a cykloturistiku.
Sudislav nad Orlicí je též název katastrálního území. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Je vhodné, aby se dražitelé dojeli osobně na pozemky podívat a řádně se s nimi seznámili.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemků Sudislav nad Orlicí

Květen 31st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.