Prodej pozemku s platným stavebním povolením, Volnoklasy

Cena: 24 000 000 Kč,
Prodej pozemku o rozloze 1109 m 2 s platným stavebním povolením a prováděcím projektem pro výstavbu nadčasové vily s využitím přírodních materiálů a s úchvatnými výhledy, s organickou bezúdržbovou zahradou s biotopem a relaxačními zónami v mimořádně krásné lokalitě v Přírodní památka “Krásná stráň” přímo v obci Vonoklasy, v chráněné krajinné oblasti “Český kras” i na Svatojakubské cestě. Rafinované propojení exteriérového, interiérového a zahradního designu vytváří výjímečný koncept příjemného bydlení v CHKO v krátkém dojezdu do Prahy. Lokalita, unikátní svou vegetací, plnou chráněných druhů rostlin a živočichů, vybízí k řadě volnočasových aktivit – procházkám, běhání, cyklistice, houbaření nebo ranní józe v organické zahradě vily. Golfová hřiště Karštejn a Albatross jsou vzdálena jen několik kilometrů, stejně jako dostihová závodiště ve Velké Chuchli. Místní ekologické farmářství přispívá ke zdravé kultuře obce. V okolí je množství zeleně, kompletní občanská vybavenost a zastávky MHD.
Pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi je zasazen do tradiční vilové zástavby. Na pozemku je dle stavebního povolení možné vybudovat nadčasovou, pasivní ( nízkoenergetickou) rodinnou vilu, jejíž kompletní prováděcí projekt – studie je součástí kupní ceny.
Návrh domu od architektonického studia Luděk Rýzner a Jiří Vincenc / OKPLAN ARCHITECTS je součástí jedinečného projektu s kvalitně zpracovanou architekturou domu včetně interiérů. Jedná se o individuální stavbu uprostřed zajímavé, stabilizované lokality experimentální obytné zóny, která navazuje na vyhraněnou moderní architekturu v okolí. Interiér vily se vyznačuje zejména návratem k přírodním tradičním materiálům v moderní formě. Dále pak čistotou, celistvostí, kompaktností. Architekti kladli především důraz na citlivě rozmístěné umělecké instalace, na míru vytvořené unikátní i maximálně funkční objekty. Krásná zahrada je součástí jedinečného projektu s kvalitně zpracovanou architekturou domu včetně interiérů. Případné úpravy lze řešit změnou stavby před dokončením.
Na pozemku místní zdroj vody, elektřina, plynovod, kanalizace.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku s platným stavebním povolením, Volnoklasy

Leden 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.