Prodej pozemku ostatní, 934 m 2

Cena: 8 335 950 Kč, Exkluzivně nabízíme ke koupi stavební pozemek v obci Zadní Třebaň, okres Beroun. Pozemek se nachází v klidné části obce, je mírně svažitý a svoji polohou u lesa nabízí větší soukromí. Na tento stavební pozemek navazuje parcela č. 226/3, která je vedena jako nezpevněná příjezdová cesta, jejíž ideální polovina je součástí prodeje, druhá polovina je ve vlastnictví vlastníka sousední parcely.
IS – voda, kanalizace, plyn v přilehlé cestě, elektrika – sloupek na hranici pozemku.
Minimální velikost stavebního pozemku: 500m2
Maximální zastavitelnost včetně drobných staveb pro pozemky nad 800m2: 180m2
Výška zástavby: jednopodlažní s podkrovím
Střecha: sedlová, valbová, polovalbová
Dopravní obslužnost – obcí prochází hlavní trať Praha-Plzeň (zastávka od pozemku 3min chůze) a projíždí zde několik autobusových linek denně.
Občanská vybavenost obce: MŠ a ZŠ, obchod, praktický lékař a lékařská pohotovost v sousední obci Řevnice (autem 4min). Volnočasové aktivity: TJ Ostrovem, Sbor dobrovolných hasičů, TJ Sokol, Klub českých turistů…
Obec Zadní Třebaň patří ještě do rozsáhlého rekreačního území Českého krasu.
Podrobné informace ráda poskytnu při sjednaných prohlídkách pozemku. Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 60010435.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku ostatní, 934 m 2

Červen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.