Prodej pozemku, Ostatní, 19002 m 2 sleva

Cena: 450 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej lukrativních pozemků v k.ú. a obci Žatec, o celkové výměře 19.002 m², v přímém sousedství železniční stanice Žatec – západ. Jedná se o bývalý areál Českých drah, neoplocený, velmi dobře a bez omezení přístupný z místní zpevněné komunikace.
Z celkové výměry 19.002 m², je 576 m² vedeno jako stavební pozemek, jehož součástí je přízemní budova bývalých šaten, učeben a sociálního zařízení. Stavba vyžaduje celkovou rekonstrukci a je zde možnost vybudovat, dle stávajícího ÚP, dvě bytové jednotky.
Zbylé pozemky v areálu o výměře 18426 m² jsou ostatní plochou. V souvislosti s těmito pozemky je třeba zmínit, že příslušný orgán územního plánování vydal souhlas se změnou územního plánu na Smíšené výrobní plochy.
Areál je možné napojit na veřejný vodovod, po dohodě jej lze napojit, v závislosti na spotřebě elektrické energie, buď na stávající sloupovou trafostanici ČD, nebo lze uzavřít novou smlouvu se společností ČEZ. Na pozemku jsou žumpy.
V těsné blízkosti areálu jsou zemědělské stavby na skladování a výrobu chmele. Město Žatec má cca 19200 obyvatel, má veškerou dopravní infrastrukturu (autobusová, železniční a příměstská doprava), občanská vybavenost je komplexní.
Možnost prodeje pozemků po částech.
Kupní cena: 550,-Kč/m² Ev. číslo: 624703.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku, Ostatní, 19002 m 2 sleva

Červen 29th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.