Prodej pozemku k bydlení v Brzicích – Proruby

Cena: 3 607 290 Kč, Hledáte ideální parcelu pro Vaši vysněnou chalupu? Chcete klid a dostatek soukromí pro bydlení nebo investiční chalupu? Tak zde se Vám bude líbit.

Nabízíme ke koupi parcelu určenou k výstavbě o výměře 2421 m2 na kraji obce Brzice (okr. Náchod). Z větší části je pozemek krytý vzrostlými stromy a keři a sousedí jen se dvěma usedlostmi. K parcele vede obecní polní cesta sjízdná i ve špatném počasí. Samotný pozemek je ve svahu s rovnou spodní částí. Výhled je na okolní lesy, louky a nedaleký rybník. Elektřinu je k pozemku možné přivést z 40 m vzdáleného sloupu elektrického vedení. Veškerá občanská vybavenost je v 3 km vzdálených Hořičkách (pošta, obchod, ZŠ, lékárna, restaurace). Okolí láká na výlety (Babiččino údolí, zámky Ratibořice, Kuks, zříceniny hradů Červená hora, Rýzmburk, Vízmburk, rozhledna Žernov, ZOO Dvůr Králové aj.) Díky čemuž je zajímavou volbou pro někoho, kdo hledá pozemek k výstavbě investiční chalupy.

Zajímá Vás více informací? Kontaktuje makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku k bydlení v Brzicích – Proruby

Červenec 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.