Prodej pozemku (1109m2) s platným stavebním povolením, Volnoklasy

Cena: 14 900 000 Kč,
Prodej slunného pozemku o rozloze 1109 m 2 s platným stavebním povolením a s kompletními inženýrskými sítěmi je zasazen do tradiční vilové zástavby (místní zdroj vody, elektřina, plynovod, kanalizace).
Na pozemku je dle stavebního povolení možné vybudovat nadčasovou, pasivní (nízkoenergetickou) rodinnou vilu, jejíž kompletní prováděcí projekt je již vyhotovený v mimořádně krásné lokalitě v Přírodní památka “Krásná stráň” přímo v obci Vonoklasy, v chráněné krajinné oblasti “Český kras” i na Svatojakubské cestě. Rafinované propojení exteriérového, interiérového a zahradního designu vytváří výjimečný koncept příjemného bydlení v CHKO v krátkém dojezdu do Prahy.
Lokalita, unikátní svou vegetací, plnou chráněných druhů rostlin a živočichů, vybízí k řadě volnočasových aktivit – procházkám, běhání, cyklistice, houbaření nebo ranní józe v organické zahradě vily. Golfová hřiště Karlštejn a Albatross jsou vzdálena jen několik kilometrů, stejně jako dostihová závodiště ve Velké Chuchli. Místní ekologické farmářství přispívá ke zdravé kultuře obce. V okolí je množství zeleně, kompletní občanská vybavenost a zastávky MHD. Pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi je zasazen do tradiční vilové zástavby.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej pozemku (1109m2) s platným stavebním povolením, Volnoklasy

Květen 1st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.