Prodej ostatní chaty, 35 m 2

Cena: 1 460 000 Kč, Nabízíme vám jedinečnou příležitost ke koupi útulné chaty o ploše 35 m2 v krásné oblasti Rájec-Jestřebí, poblíž zámku Rájec. Nemovitost na vlastním pozemku o výměře 556 m2 je ideální pro ty, kteří touží po klidném místě v těsné blízkosti přírody. Nachází se v malebném okolí poblíž Moravského krasu, kde se snoubí čisté lesy a potoky s úžasnými výhledy. Tato chata je ideální pro odpočinek od ruchu města a nabízí vám možnost prožít víkendy nebo dovolenou v příjemném prostředí.
Jedná se o odizolovanou dřevostavbu na kamenné podezdívce, se zadní zděnou stěnou a sedlovou střechou. Do chaty je přivedena elektřina, rozvody jsou v mědi cca 10 let staré. Voda je vedle chaty z hloubkového vrtu. WC je suché a je umístěno u spodní části pozemku. Okna a dveře jsou převážně plastová. Podlahy jsou převážně betonové s dlažbou nebo plovoucími podlahami. Vytápění je krbovými kamny. V chatě je zaveden internet. Pozemek je svažitý a chata je na kopci 100m od cesty pro auta. Máte-li zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 40027242.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ostatní chaty, 35 m 2

Říjen 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.