Prodej obchodního prostoru 720 m² Frýdek-Místek

Cena: 5 490 000 Kč, Nabízíme Vám k prodeji komerční nemovitost, v současné době vedenou jako rodinný dům. Stavba je původně tří patrová, kdy v rámci plánovaného projektu bylo jedno patro odstraněno a stavba byla přikryta. Je možné tedy následně provést opětovné přistavění jednoho patra. K domu je platné stavební povolení na původně zamýšlený projekt, který není nutné realizovat. Celkový pozemek nemovitosti je 1208 m2 na kterém stavba zabírá cca 460m2.

Rozmanitost této stavby nabízí široké pole možností, co se stavbou dále. Je zde možné realizovat již zmíněný projekt komerčního využití, jak na bydlení, kanceláře a například dílnu v přízemí, nebo se rozhodnout pro předělání stavby na bydlení s několika bytovými jednotkami, kdy útulnost tohoto nápadu umocňuje potok s náhonem ihned za domem. Navíc je v zadní části nemovitosti možno realizovat výtah, což nabádá k dalším možnostem využití, jako dům pro seniory, či jiné. Jak zmiňuji, rozmanitost stavby dává prostor k realizaci nápadů, se kterými si šikovný projektant hravě poradí. Lepší představu můžete získat pomocí přiložené vizualizace.

Co se týče sítí, jsou zde všechny, v dostatečných kapacitách. Byla připojena nová přípojka obecní kanalizace, nechybí přípojka vody a přípojka plynu, která je na hranici pozemku. Dále je zde původní přípojka elektřiny, která je nově přeprojektovaná a připravena na 80 – 240A. Stará bude odstraněna.

V okolí nalezneme komerční, ale i rodinnou zástavbu. Je možné, že se v okolí bude dále rozvíjet komerční výstavba. Dostupnost dálnice, hlavní spojky na Frýdland Nad Ostravici, či centra města je v dosahu. Nechybí ani obchody, čerpací stanice, či dosah MHD a linkového spojení.

Jedná se o zajímavou stavbu s velkým potenciálem. Doporučuji prohlídku. S financováním i budoucího stavu Vám dokážeme pomoci. Kontaktujte nás,

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 720 m² Frýdek-Místek

Duben 16th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.