Prodej obchodního prostoru 400 m² Slezská Ostrava

Cena: 2 100 000 Kč, Nabízíme k prodeji komerční prostory o velikosti cca 400m2 vhodné pro výrobu, sklad, obchod a další využítí. Objekt disponuje třemi patry. Přízemí: Prostorné prostory, které lze upravit dle potřeb firmy, sklad, garáže nebo výrobní prostory. Půlka podsklepené části domu: Skvělý prostor pro uskladnění zásob, archivaci dokumentů nebo technické zázemí. 1. patro: Velká kancelář a 2 další místnosti s vlastním schodištěm. Ideální pro vedení firmy, zázemí pro zaměstnance, kanceláře, zasedací místnost, showroom nebo pronájem. 3. patro: je možné využít jako bytovou jednotku nebo kanceláře. Vlastní parkovací místa. Dodatečné parkování pro Vás i vaše klienty.
Dům se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra Ostravy. V okolí je veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, restaurací, zastávek MHD a parkování. Větší část nemovitosti vyžaduje rekonstrukci, ale nabízí variabilní uspořádání, které lze snadno přizpůsobit potřebám vaší firmy. Předmětem prodeje je podíl o velikosti 1/2 na této nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 400 m² Slezská Ostrava

Květen 30th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.