Prodej obchodního prostoru 231 m2, Dobronín

Cena: 0 Kč, Mám pro Vás mimořádnou příležitost investovat do nemovitosti a být součástí nádražního dění v Dobroníně. Stanice byla vybudována jakožto součást Rakouské severozápadní dráhy spojující Vídeň a Berlín, autorem univerzální podoby stanic pro celou dráhu byl architekt Carl Schlimp. A hned vedle této stanice v ulici Nad Valchou najdete tento objekt.

Nádražní budova byla velmi zdařile zrekonstruována. Majitelé plánovali využívat prostory jako školící středisko s možností praktické výuky. Druhá možnost byla objekt využít jako e-shop s rampou pro nákladní vozidla, možností vykládky železničních vagónů u rampy.

Celý objekt má cca 230 m2 a je rozdělen na dvě hlavní části. První část má 160 m2, kde je položena dlažba a doplňuje ji krb, který je primárním zdrojem etážového vytápění. Dále v případě, že není v objektu realizováno vytápění v krbu, tak topíme pomocí elektrického kotle.
Druhá místnost má kolem 70 m2. Je zde litá podlaha a obnažený krov, který dodává místnosti velice originální nádech.

Probíhá připojení inženýrských sítí a před prodejem bude objekt zcela napojen.

Pokud se chcete podívat na zajímavé místo pro podnikání, zvu Vás na prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 231 m2, Dobronín

Duben 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.