Prodej novostavby s pozemkem Horní Datyně – Vratimov, prodej rodinného domu v Horní Datyně u Ostravy

Cena: 8 250 000 Kč, Hledáte rodinné a příjemné bydlení s dispozicí 4+kk na pozemku o výměře 712 m²? Dovolujeme si Vám představit novou moderní novostavbu, rodinného domu v klidné a krásné lokalitě Moravskoslezského kraje v obci Horní Datyně – Vratimov u Ostravy. O zastavěné ploše 222 m 2 . Dokončení stavby v roce 2023. Každý dům si ještě stále můžete ovlivňovat jak cenou tak i vzhledem a výběrem materiálu.
Dům má čtyři samostatné pokoje, z toho je v jednom vestavěná šatna. Kuchyně je otevřená s obývacím pokojem se vstupem na terasu. Následně je zde koupelna s vanou a sprchovým koutem, 2x toaleta. Vstup do domu je zajištěn jak hlavním vchodem, tak je možno vstoupit přes garáž, která je součástí stavby domu. První pevnou část kupní ceny tvoří pozemek včetně inženýrských sítí, 1/8 příjezdové komunikace, základová deska, geodetické práce, projektová dokumentace včetně stavebního povolení, retenční nádrž na pozemku, napojení na veřejnou kanalizaci. Následuje dokončení stavby za pevnou cenu při výběru stavby s pultovou střechou s antikou. V této ceně dokončení stavby je zahrnuta výstavba domu – hydroizolace, vyzdění obvodových stěn a vnitřních příček, osazení překladů dveřních a okenních, elektrické garážové vrata, provedení ztužujícího věnce včetně bednění a výztuže, střecha – krov, krytina, okapový systém, dle výběru tvaru střechy pochozí půda. V případě výběru rovné střechy se živou zahradou jako krytinou, pochozí půda nevzniká. V případě výběru valbové střechy, vzniká menší půdní prostor. Dále je v ceně podbití, sádrokartonové podhledy, včetně izolace, vnitřní sádrové omítky, tepelné čerpadlo, anhydritové podlahy, kompletní zateplovací systém včetně penetrace a silikonové omítky, rozvody studené a teplé vody, vnitřní kanalizace, elektroinstalace, oplocení pozemku pletivovým plotem.
Firma nabízí finální dokončení celkového domu včetně výběru vlastního designu . A to – Obklady, dlažba, finální podlahová krytina, interiérové dveře včetně obložkových zárubní, kuchyňská linka, sanita v koupelně a toaletě. Garantujeme cenu za materiál a práci po celou dobu 2023. Doporučujeme prohlídku, s financováním zdarma pomůžeme vlastním partnerem.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej novostavby s pozemkem Horní Datyně – Vratimov, prodej rodinného domu v Horní Datyně u Ostravy

Červenec 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.