Prodej novostavby domu 5+kk, pozemek 135,8 m2, Poděbrady – Žižkov

Cena: 8 357 940 Kč, Jedná se o krajní řadový dům se zahradou, nacházející se v nově vzniklém projektu Rezidence Revoluční. Do areálu Rezidence Revoluční bude vjezd řešen dálkově ovládanou branou a u každého domu je samozřejmostí vlastní parkovací stání. Dům je řešen jako dvoupodlažní se šikmou střechou. V přízemí byl kladen důraz na prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který má být “centrem” domu – dobře prosvětlený a se vstupem na terasu. Dále zde naleznete koupelnu s WC a sprchovým koutem, pokoj pro hosty či pracovnu a také praktickou komoru. V podkroví se nachází 3 ložnice, velká koupelna s vanou, samostatné WC a komora. K domu je samostatná zahrada, svou velikostí poskytující možnost relaxace a vyžití, zároveň však nevelikou péčí o ni samotnou.
Při samotné realizaci projektu je kladen důraz na kvalitu použitých materiálů, vysokou energetickou úspornost a kvalitu provedení stavebních prací. Pokud hledáte klidné, hezké bydlení pro rodinu, s nedalekým dosahem všech přidaných hodnot města, je tento projekt pro Vás přinejmenším velmi zajímavý.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej novostavby domu 5+kk, pozemek 135,8 m2, Poděbrady – Žižkov

Leden 16th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.