Prodej nemovitosti 60 m² Konstantinovy Lázně

Cena: 1 350 000 Kč, možný prodej modulových domů z Holandska. Nutnost mít vlastní pozemek. – 60 m² – Po celé délce a v obou ložnicích, kuchyni a koupelně má obývací jednotka sklopná okna s dvojitým zasklením, díky čemuž jsou místnosti velmi světlé a snadno větratelné. Je zde prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, dvě ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatná toaleta v předsíni. Modulová jednotka má rozlohu přibližně 60 m² a skládá se ze čtyř samostatných jednotek přibližně 2,5 m x 6 m, jednotky lze snadno rozebrat a přepravovat. Všechny okenní rámy jsou vyrobeny z plastu a opatřeny izolačním zasklením. Okenní rámy mají okenice (krom okna v kuchyni a koupelně). Dům lze velmi dobře vytápět ústředním topením (zcela nový kotel Intergas HR instalovaný v roce 2023) a radiátory ve všech místnostech. Kotel v současné době běží na propan, ale lze jej poměrně snadno předělat na zemní plyn. Pokud připojení na plyn není možné nebo žádoucí, jsou k dispozici také 2 elektrické konvektory a teplovodní kotel. V předsíni jsou přípojky na pračku a sušičku. Na toaletě je nástěnná skříň. Kuchyňská linka je vybavena plynovou varnou deskou se čtyřmi hořáky, digestoří s venkovním odsáváním a horkovzdušnou troubou Pokud u vás není k dispozici plyn, indukční varná deska k převzetí. Na druhé straně kuchyně jsou samostatné kuchyňské části, jako je skříňka s kombinací lednice a trouby nad ní. Také k převzetí dobře fungující myčka a mrazák. V koupelně je vana se sprchovým koutem a umyvadlem, výklopné okno a radiátor. Hlavní ložnice má radiátory a odtok pro klimatizaci.(klimatizace není k dispozici). Celá jednotka je vybavena laminátovou podlahou Cena včetně dopravy a montáže 1,25 mil.
Modulový dům 125m² Vstup přes chodbu, ke které je přístup do tří prostorných vytápěných ložnic. Prostorný obývací pokoj s kouřovodem pro kamna na dřevo, toaleta a sprchový kout. Veliká výhoda je, že dům má druhou střechu, pod kterou se může přidat izolace. Všechny pokoje jsou vybaveny laminátovou podlahou, žaluziemi a závěsy. Pokud by byla zaplacena záloha, je možné modulový dům okamžitě přivést z Holandska. Konečná cena včetně přepravy na vlastní pozemek zájemce. (cena 1 350 000,-Kč). Fotografie předám přes Whattsap, více informací telefonicky Cena tohoto domu je 1 680 000,-Kč Ev. číslo: 31095.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej nemovitosti 60 m² Konstantinovy Lázně

Leden 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.