Prodej mobilního domu 30 m² Kamenný Přívoz

Cena: 890 000 Kč, Zprostředkujeme Vám výhradní prodej chaty 30 m² s pozemkem 380 m², Kamenný přívoz v nezáplavové stráni nad řekou Sázavou. Chatka je vyžaduje celkovou rekonstrukci. Nemovitost není zasíťována, přívod elektřiny a vody se nachází poblíže. Přístup je zajištěný po obecní cestě. pozemek není oplocený a nachází se v klidné lokalitě nedaleko přírodního parku, což nabízí výborné možnosti k relaxaci a rekreaci.

V blízkosti se nachází: malebná příroda u řeky Sázavy, Hostěradické vodopády, Žampašská vyhlídka, veškeré možnosti společenského uplatnění v obci: zejména dětské hřiště, obecní úřad, pošta, několik restaurací, kostel, v nejbližším okolí: základní a mateřská škola, čerpací stanice, lázně, obchody, bankomat, banka, různá sportoviště, lyžařský areál Chotouň – 10min. Výborná dopravní dostupnost do Prahy, Jílového a Benešova – bus. Velmi doporučujeme osobní prohlídku a využijte jedinečnou příležitost vlastnit rodinnou chatu v malebném prostředí Kamenného Přívozu. Ev. číslo: 31134.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 30 m² Kamenný Přívoz

Květen 27th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.