Prodej mobilního domu 170 m² Vápenice

Cena: 2 490 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu / chalupy na polosamotě v Bílých Karpatech, obec Vápenice.

Stavení se nachází u sjezdu z komunikace E50 (Uherský Brod – Starý Hrozenkov), kdy je příjezd k domu zajištěn po asfaltové komunikaci. Celková plocha pozemků je 6.532 m², které jsou mírně svažité směrem na jihovýchod. Momentálně se jedná spíše o neudržovaný zatravněný pozemek, v jehož spodní části se nachází vzrostlý lesní porost. Pozemek je vhodný jak pro chov zvířat, ale i výsadby sadů s ovocnými stromy.

Na horní části pozemku se nachází rodinný dům s dispozicí 3+1. Jeho celková plocha je 170 m², z toho cca 100 m² je plocha obytná. Dům je určen k celkové rekonstrukci, popř. demolici a výstavbě nového domu dle představ nového vlastníka. Dům se nyní vyklízí, pro zatím nepřikládáme fotografie interiéru. Dům je napojen pouze na elektřinu, voda je čerpána ze studny a odpady jsou vedeny přes jímku do trativodu.

Nemovitost se nachází na polosamotě v katastru obce Vápenice. V sousedství jsou pouze 4 chalupy, které jejich současní vlastníci využívají pouze pro rekreační účely.

Pokud budete mít zájem o více informací, popř. prohlídku nemovitosti, neváhejte a domluvte si prohlídku s realitním makléřem. Ev. číslo: 646396.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 170 m² Vápenice

Březen 1st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.