Prodej krásný bungalov 3+kk se zahradou ul. Na Zahájce v Hruškách

Cena: 7 300 000 Kč, Nyní nově nabízíme k prodeji v exkluzivním zastoupení majitele krásný prostorný samostatně stojící rodinný dům v klidné části obce Hrušky u Břeclavi. Jedná se o dům 3+kk typu bungalov, jednopodlažní, nepodsklepený se zahradou kůlnou a parkovacím místem. Zastřešení domu je šikmou pultovou střechou nesenou sloupy umístěnými v exteriéru po obvodu stavby. Obvodové stěny tvoří nosná ocelová konstrukce opláštěná z vnější strany sendvičovými panely s PUR jádrem doplněnými kontaktním zateplovacím systémem s tepelným izolantem z polystyrénových desek tloušťky 60mm. Z vnitřní strany jsou sádrokartonové desky s izolací z desek z minerální plsti. Objekt je ztužen vnitřními stěnami z pórobetonových tvárnic. Konstrukce krovu je ocelová a je uložena na ocelové sloupy. Kolaudace objektu proběhla v roce 2013.
Dům na první pohled zaujme opravdu prostorným obývacím pokojem s jídelnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou. Z obývacího pokoje můžeme vstoupit do dětského pokoje, ložnice nebo se vrátit do vstupní haly, které dominuje prostorná vestavěná skříň a vstup do koupelny a samostatného WC. Pěkně řešená koupelna nabídne kromě rohové vany a dvouumyvadla i prostornou sprchu pro dva. Najdeme zde také zázemí pro pračku. Vytápění objektu je elektrické podlahové. Podlahy jsou keramické v kombinaci s plovoucí podlahou.
Před vchodem do domu nalezneme venkovní terasu s nafukovací výřivkou. Dále je na pozemku umístěn bazén, posezení s grilem, kůlna na zahradní techniku a kola a dvě parkovací místa. Celý pozemek je samozřejmě oplocen.
Zálohy na energie činí momentálně 3.660,– Kč, z toho elektřina 2.660,– Kč a voda 1.000,–Kč. Odpad je sveden do obecní kanalizace.
V obci nalezneme školu, školku, obchody, lékaře atd. Příjezdová komunikace je nová asfaltová.
Chcete jít na prohlídku?
To nás těší. V takovém případě si prosím zapište do kalendáře datum 23.09.22 od 17 00hod., ale dopředu nám prosím zavolejte, abychom si společně domluvili konkrétní čas prohlídky a mohli se vám plně a individuálně věnovat. Majitel si vyhrazuje právo na výběr kupujícího, v případě více zájemců bude upřednostněna vyšší nabídka kupní ceny.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej krásný bungalov 3+kk se zahradou ul. Na Zahájce v Hruškách

Září 10th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.