Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Cena: 8 600 000 Kč, Nabízíme Vám k prodeji nemovitost o dispozici 5+kk o celkové ploše 183 m2 na rovinatém pozemku 444 m2 v těsné blízkosti Prahy v centrum obce Jinočany, který je vhodný k bydlení a zároveň pro komerční využití pro svou ideální polohu v centru obce a 100 metrů od mateřské školy, vhodné pro různé podnikatelské využití: obchod, salon, cukrárna, kanceláře..

1. jednopodlažní část nabízí prostornou místnost s přípravnou na krb, plně vybavená kuchyňská linka s francouzským oknem s přímým vstupem na zahradu, samostatná místnost, koupelna a samostatné WC. Tato část domu je zcela dokončena.

2. dvoupodlažní část je před dokončením, budoucí majitel si tak může dokončit dům dle vlastního výběru, jsou zde čtyři místnosti z jedné přímý vstup na terasu 28,7 m2.

Na pozemku je parkovací stání a st. povolení pro výstavbu garáže.

Tato lokalita je vyhledávaná pro velmi dobrou dostupnost do Prahy, metro Zličín je pouze 5 min. autem nebo 10 min. autobusem, železniční doprava směr Smíchov. nádraží.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu + bydlení 183m2 pozemek 444m2

Březen 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.