Prodej komerční nemovitosti vhodné jako investice

Cena: 12 000 000 Kč, Pokud chcete rozšířit svou výrobu , skladové prostory a nebo jen dobře investovat s měsíčním výnosem na nájemném 90 000 korun , nabízíme možná právě vám komerční objekt na okraji Havlíčkova Brodu.
Spodní hala má výměr kolem 1 100 metrů čtverečních. Podle vašich požadavků se dá rozdělit do několika sekcí. Z boku a z přední části se dá do vnitřku objektu vjet i kamionem na rampu. Hala je vytápěná plynem a vytápí se díky průmyslovým fukrům – robury. Samozřejmě nechybí veškeré rozvody elektřiny pro stroje. Nad halou můžete využít několik kancelářských prostor ( cca 50 m² ) kde je vytápění plynovými radiátory. Druhý prostor haly je spojen nákladním výtahem a aktuálně se pronajímá samostatně. Jedná se cca. 350m² rozdělených na jednu menší a větší část. K dispozici je kancelář a soc. zařízení. U horního objektu je příjezd pro nákladní vozidla s rampou a vraty do objektu.
Zajímavostí je stavba obchvatu, která Havlíčkův Brod spojí s dálničními uzly, tudíž se dojezdový čas do Prahy, Brna a dalších měst sníží. V případě zájmu během prohlídky můžeme ukázat další objekty a pozemky na prodej.
V současné době jsou v objektech nájemci, kteří mohou podle vašeho uvážení buď v halách i nadále zůstat.
Měsíční platby za energie: 35 000Kč
Stavba pro výrobu/skladování
Na požádání můžeme poskytnou půdosrys s rozpisem zvolených materiálů a výměrami.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerční nemovitosti vhodné jako investice

Duben 30th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.