Prodej hezkého bytu 3+1/L po kompletní rekonstrukci v posledním podlaží panelového domu v Praze 4, ul. Jílovská

Nabízíme k prodeji hezký, světlý byt po kompletní a nákladné rekonstrukci v 11. poschodí panelového domu v Praze 4, ulice Jílovská. Družstevní byt se splacenou anuitou, původně 4+1, nyní 3+1 se šatnou a zasklenou lodžií má jedinečný výhled. Ve 2 pokojích a kuchyni je plovoucí podlaha, ve 3. pokoji koberec, v koupelně dlažba. Nové zděné jádro, štuky na zdech, nové rozvody el., dveře s obložkami, sádrokartonové podhledy s izolací, v koupelně sprchový kout a toaleta. Klimatizační jednotka (i na vytápění). Počítačová síť. Bezpečnostní dveře s mříží, elektronické zabezpečení. K bytu je komora na chodbě. Dům s bezbariérovým vstupem má zateplenou fasádu, opravenou střechu, nový výtah, vchodové dveře a schránky. Velmi klidná lokalita se spoustou zeleně a kompletní občanskou vybaveností. Dobré spojení MHD na metro C Kačerov a metro B Smíchovské nádraží. Prohlídku doporučujeme.
Cena: 2 599 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej hezkého bytu 3+1/L po kompletní rekonstrukci v posledním podlaží panelového domu v Praze 4, ul. Jílovská

Březen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.