Prodej dvougeneračního RD (2+1 a 3+1) 132 m2 na pozemku 523 m2, Lhota u Dřís

Cena: 9 440 000 Kč, Nabízíme k prodeji udržovaný RD se dvěmi bytovými jednotkami (2+1, 3+1), 2x balkon, garáž, zahradní domek s dílnou, studna, zahdrada se vzrostlými jehličnany, Lhota u Dřís (okr. Praha – východ).
RD se nachází kousek od rekreační oblasti jezera Lhota, vzdálené pouhé 4 km od historického města Stará Boleslav s velmi dobrou dopravní dostupností do hl. města Prahy. Dům byl vystaven v roce 1988 jako luxusní zděná rekreační chata, je postaven z kvalitního zdiva pěnosilikátových tvárnic s příčkami z cihel. Jedná se o dvoupodlažní dům, kde přízemí je dispozičně řešeno jako 2 + 1 + G, součástí vstupní haly je krb. První nadzemní podlaží je dispozičně řešeno jako 3 + 1, 2 x balkon. K dispozici 2x samostatné WC a koupelna. Dům je napojen na městskou kanalizaci, elektřinu, vodovodní přípojku, teplo a teplou vodu zajišťuje moderním elektrokotel Protherm se sazbou HDO. Z úsporných důvodů je v domě využívána voda ze studny a jako doplňkové vytápění a navození pohodové atmosféry topení v krbu. RD je vhodný k rekreaci i k celoročnímu bydlení. Kolem domu je k dispozici zahrada 445 m2, praktický je zděný dřevník v rohu parcely, využívaný jako sklad na dřevo a ostatní zahradnické nářadí a stroje se studnou, zakrytou zděným přístavkem včetně sklepa pro milovníky vína. Dům s pozemkem je zasazen do borového háje, široká příjezdová asfaltová cesta umožňuje rovněž parkování mimo pozemek, nicméně součástí domu je garáž.
Dobrá dopravní dostupnost do Prahy, cca 17 km přes dálnici D10, v dochozí vzdálenosti je zastávka příměstské veřejné dopravy – bus č. 669 a vlakové spojení do stanice Dřísy s možností celodenního parkování. Základní občanská vybavenost v obci Dřísy, obchodní centra a ostatní instituce a služby ve Staré Boleslavi.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej dvougeneračního RD (2+1 a 3+1) 132 m2 na pozemku 523 m2, Lhota u Dřís

Září 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.