Prodej domu ve Staré Pace

Cena: 6 500 000 Kč, Dovolujeme si nabídnout k prodeji novostavbu z r. 2014 ve Staré Pace. Součástí domu je vyhřívaná prostorná garáž a zahrada.
Dispozice domu 6+2 umožňuje pohodlné dvougenerační bydlení.
Přízemí: zádveří, chodba, která je středem domu , je zde umístěn plynový kotel a šachta pro vodu, kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou ( studio Sýkora) , jídelní kout a otevřený obývací pokoj, ložnice s vestavěnou skříní zhotovenou na zakázku a dětský pokoj mají samostatný vchod, koupelna se sprchovým koutem ( podlahové vytápění) ,samostatné WC.
Podkroví: chodba kde jsou dvě vestavěná výklopná okna a otvor s výsuvnými schody pro vstup do půdních prostor, ložnice s vestavěnou skříní, obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostorná koupelna vanou a WC. Strop na celém patře zateplen sádrokartonovým záklopem.
Dveře i okna jsou z masívu – malajský dub, schodiště do podkroví je z jilmu. Podlahy – dlažba a velice kvalitní lino.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Bližší informace na vyžádání.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu ve Staré Pace

Březen 5th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.