Prodej domu v Suché Lozi pro komerční využití

Cena: 4 930 000 Kč, Se souhlasem majitele Vám nabízím k prodeji velký dům se zahradou v Suché Lozi.
Dům se nachází téměř v centru obce. Je řešen jako dvoupodlažní o dispozici 6+KK. Byl určen k rodinnému bydlení, ale je možno ho užívat jak k bydlení, tak i ke komerčním účelům (kanceláře, ordinace, sídlo firmy apod.). Lze ho rovněž přebudovat na penzion či případně ubytovnu zaměstnanců.
V přízemí se nachází průjezd, kterým se vstupuje do domu a zároveň je zde možnost parkování auta. Dále přízemí obsahuje vstupní chodbu se šatnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíž, další pokoj, koupelnu, která není zatím dokončená, samostatnou toaletu a prádelnu. V patře, které je s přízemím spojeno schodištěm, se nachází chodba, odkud je vstup do dalších 4 pokojů, do koupelny s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem a do samostatné toalety. V chodbě je rovněž výlez na půdu.
Dům byl postaven v roce 1997, je ve velmi dobrém stavu a byl postupně modernizován. Zdivo je cihelné z keramických pálených tvárnic, stropy keramické hurdiskové, krov dřevěný, krytina betonová. Vstupní vrata a veškerá okna jsou plastová. Dům má od ulice zateplenou fasádu, ode dvora není fasáda zatím dokončena. Užitná plocha domu je: přízemí 85 m 2 , průjezd 26 m 2 , patro 100 m 2 , celkem 211 m 2 .
Vytápění domu je v přízemí podlahové, v patře podlahové + radiátory. Zdrojem tepla je akumulační nádrž 4.000 l s elektrickými spirálami. Je možnost rovněž osadit kotel na tuhá paliva nebo tepelné čerpadlo. V obývacím pokoji je komín pro možnost osazení krbu nebo krbových kamen. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. V domě je rozveden centrální vysavač.
Dům je napojen na elektro, vodovod a kanalizaci, na dvoře je studna.
Příjezd k domu je po asfaltové komunikaci.
Za domem je dvůr, kde se nacházejí hospodářské budovy. Je zde umístěna kotelna, dílna a sklady. Na konci dvora je zděná stodola, za kterou pokračuje velká zahrada se vzrostlými stromy.
Celková plocha obou pozemků je 1.616 m 2 . V územním plánu obce Suchá Loz jsou vedeny jako pozemky stavební, jsou určeny pro individuální bytovou výstavbu, tudíž je možno v budoucnu na nich postavit další rodinný dům.
V obci Suchá Loz je široká občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, lékař, obchod, restaurace, pošta, sportovní hřiště, přehrada …). Je odsud výborné dopravní spojení do Uherského Brodu. V okolí je krásná příroda s rozlehlými lesy protkaná množstvím cyklostezek.
Financování je možné hypotékou i úvěrem ze stavebního spoření. Obojí Vám pomůžeme vyřídit. Protože ještě nebyl předložen PENB, uvádíme zatím třídu G.
Ohledně prohlídek můžete volat makléři kdykoliv.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v Suché Lozi pro komerční využití

Duben 7th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.