Prodej DB 2+1 v centru Ostravy- Hrabůvka, Horní

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v Ostravě- Hrabůvka, třetím největším městě ČR. Už podle toho lze předpokládat, že zde najdeme mnoho kulturních i sportovních akcí. Stejně tak je zde mnoho hřišť pro děti i sportovních lokalit pro dospělé. Za kulturou se také můžeme vypravit do kina nebo divadla.
Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu v ulici Horní. Dům je po celkové revitalizaci, má plastová okna, v obývacím pokoji okno francouzské a nově udělanou fasádu včetně zateplení. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž po rekonstrukci. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici dva sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Ostravě je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – tramvaje i autobusy jezdí v desetiminutových intervalech. Velmi dobrá dostupnost centra Ostravy a okolních lokalit. Zastávku najdeme přímo před domem.
Ostrava je městem kultury a sportu, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 550 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 2+1 v centru Ostravy- Hrabůvka, Horní

Září 21st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.