Prodej DB 2+1 v centru Kopřivnice, ulice Pionýrská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v centru Kopřivnice. Byt o celkové výměře 47.1 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu v ulici Pionýrská. Dům je po celkové revitalizaci, má plastová okna, jedno okno francouzské a nově udělanou fasádu včetně zateplení a nových vchodů. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž po částečné rekonstrukci. V celém bytě jsou nové dveře. Byt má nově udělané omítky a je zde nově vymalováno. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Byt je volný po dohodě se stávajícím majitelem, přibližně do jednoho měsíce. Jedná se o nízkonákladový byt, nájemné činí 3 500 Kč pro dvě osoby.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i nákupní centrum. Vše v dosahu několika minut od domu. Dopravní spopjení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a MHD. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Kopřivnici a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 487 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 2+1 v centru Kopřivnice, ulice Pionýrská

Říjen 1st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.