Prodej DB 2+1 na okraji Ostravy- Výškovice, Výškovická

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 na okraji Ostravy- Výškovice. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s novým výtahem v ulici Výškovická. Dům je po revitalizaci, má plastová okna a nově udělanou fasádu včetně zateplení. Byt je velice pěkný, útulný a je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Ostravě je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Ostrava je městem kultury a sportu, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 487 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej DB 2+1 na okraji Ostravy- Výškovice, Výškovická

Září 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.