Prodej činžovního domu 640 m² Teplice

Cena: 19 900 000 Kč, Vaše jedinečná šance a příležitost k unikátnímu nájemnímu domu v centru Teplic je právě v této lokalitě jedinečnou nabídkou.

Pro milovníky prostorného a luxusního bydlení či podnikání máme zde na prodej činžovní dům v srdci Lázeňského města Teplic, s výjimečnou historií a slavnou lázeňskou tradicí.

Jedná se o patrový řadový dům se třemi podlažími a zastavěnou plochou 306 m². Celková plocha pozemku je rovněž 306 m².

Dům má celkem 2 byty, 6 nebytových prostor (2x kadeřnictví, 2x restaurace 2x nebytové prostory), sklep a terasu. Celková podlahová plocha domu činí 640 m², z čehož nebytové prostory zabírají 490 m². Dům je ve velmi dobrém stavu a nabízí veškeré potřebné vybavení pro pohodlné bydlení nebo podnikání.

Vytápění je zajištěno lokálním plynovým topením, elektřina a voda jsou připojeny. Kanalizace je samozřejmostí. K dispozici je také internetové připojení.

Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají prostorné bydlení nebo možnost podnikání v centru Teplice. Nebojte se nás kontaktovat pro více informací a domluvte si prohlídku tohoto skvělého objektu ještě dnes.

Energetický štítek se zpracovává, a proto je energetická třída G.

webové stránky: https://www.dumrealit.cz/nemovitosti/prodej/domy/cinzovni-domy/Ustecky-kraj/Teplice/Teplice/Prodej-cinzovniho-domu-640-m²-Krupska-Teplice_646604 Ev. číslo: 646604.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej činžovního domu 640 m² Teplice

Duben 2nd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.