Prodej činžovního domu 400 m2 Havlíčkova, Hořice

Cena: 10 490 000 Kč, Toužíte mít nemovitost, kde máte na dosah krásnou přírodu Krkonoš? Máme pro vás nemovitost, která byla postavena v 1. polovině minulého století.. Nachází se v centru Hořic v podkrkonoší. V domě jsou 3 byty a 3. byt v podkroví je uzpůsoben jako 2 samostatné jednotky. 1. byt 5+KK 91m². 2. byt 1+KK 46m². Podkrovní byt 5+KK 146 m². V přízemí jsou dvě obchodní místa se vstupem z ulice o celkové ploše 84m² + sociální zařízení. Vedle domu se rozprostírá zahrada, kde můžete trávit svůj volný čas a je udělaná studie k další zástavě.
V domě je rozvod plynového topení. Každý bytový i nebytový prostor má vlastní odečty energie . Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Video prohlídka je na odkazu:

https://www.youtube.com/watch?v=V1x1Ya6ZXqQ&t=18s

Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.
Umíte si představit v této nemovitosti Váš nový domov či investici? Pokud ano, těším se na Vás na prohlídce. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej činžovního domu 400 m2 Havlíčkova, Hořice

Prosinec 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.