Prodej chaty ve Vanči

Cena: 2 730 000 Kč, Nabízíme k prodej nadčasovou chatu s možností celoročního využití. Nachází se v úžasném tichém prostředí na okraji obce Pyšel – Vaneč. Má dvě podlaží a podkroví. V přízemí je kuchyňka a působivý obývací pokoj s krbem a praktickým barem. Po schodišti se dostaneme do druhého podlaží (má i samostatný venkovní vstup), kde je koupelna se sprchovým koutem, toaleta a další obývací prostor se vstupem na terasu. Podkroví se aktuálně využívá jako ložnice.
Chata se nachází do 15 min od dálnice D1. Nabízí možnost komfortního zázemí pro rybaření, houbaření, lyžování, poznávání krás okolí na kole i pěšky, ale především pro tolik potřebný odpočinek v dnešní náročné době.
Tímto Vás zveme na PROHLÍDKOVÝ DEN, který se koná ve středu 15. září 2021 od 16 do 18 hodin. Pro více informací nás kontaktujte a domluvte si čas Vaší prohlídky. Naši hypoteční specialisté poradí s vhodným způsobem financování a přepis energií zajistíme zdarma v rámci balíčku poskytovaných služeb.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty ve Vanči

Září 11th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.