Prodej chaty 90 m² Kalovice

Cena: 3 990 000 Kč, Chcete vyměnit uspěchaný městský život za harmonický na vesnici? Plánujete chovat drobná hospodářská zvířata? Nebo prostě toužíte po chalupě v místě, kde lišky dávají dobrou noc a láká Vás romantický Máchův kraj?

Nabízíme ke koupi rekreační dům s vedlejšími stavbami na pozemku o celkové výměře 1.308 m2 v Úštěku, městské části Kalovice.

Podlažní dům s obytným podkrovím nabízí dispozici 4+kk o výměře 90 m2 s balkonem, menší půdou a je částečně podsklepený. Vytápění je centrální kotlem na TP + krb v obývacím pokoji, ohřev vody el. bojlerem, el. 230/400 V, voda z veřejného řadu, odpady svedeny do vybírací jímky. Dům je zděný se zateplenou fasádou, krov dřevěný, střecha z pálených tašek, komín se dvěma průduchy, okna a vstupní dveře plastové, podlahy plovoucí a dlažba.

Na pozemku o celkové výměře 1.308 m2 se nachází vedlejší stavby:
– uzavřená pergola o zastavěné ploše 31 m2 se zavedenou elektřinou,
– víceúčelová stavba o zastavěné ploše 99 m2 se zavedenou elektřinou, kde se nachází dvě garáže, sklad, půdní prostor a tři kryté parkovací stání,
– hospodářská budova o zastavěné ploše 25 m2 se zavedenou elektřinou, kde se nachází tři samostatné místnosti,
– zděná stavba v minulosti využívaná jako kurník.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v Úštěku (8,5 km). Autobusová zastávka 150 m.

K dispozici ihned.
V ceně je zahrnut veškerý realitní a právní servis, včetně správních poplatků. Financování úvěrem zajistíme zdarma.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 90 m² Kalovice

Říjen 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.