Prodej chaty, 139 m², Kraslice, ul. Tylova

Cena: 2 369 000 Kč, Představujeme vám náš nový klenot – chatu o rozloze 139 m² v Kraslicích na ulici Tylova! Tento dům je pro všechny, kteří hledají nový domov, který by mohli přizpůsobit svým snům a představám. Jde o jedinečnou investici do budoucnosti, kterou byste rozhodně neměli nechat ujít.

Tento původní dům je umístěný v krásné a klidné lokalitě Kraslice, kde je vždy dostatek prostoru pro vaše plány a sny. Představte si, jak se po náročném dni vrátíte do svého útulného domova, který jste si navrhli přesně podle svých představ.

Interiér domu je velmi prostorný a nabízí dostatek místa pro všechny členy rodiny. Na přízemí naleznete velkou kuchyň, obývací pokoj a ložnici, dále komoru a koupelnu. V patře je velký pokoj a dvě menší komory. Chata je vybavena také obrovským sklepem, který poskytuje spoustu skladovacího prostoru.

K domu patří také nádherná zahrada se stromy, keři a květinami. Můžete zde trávit čas s rodinou, grilovat nebo se jen tak relaxovat. A pro vaše auto je k dispozici garáž.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty, 139 m², Kraslice, ul. Tylova

Říjen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.