Prodej bytu v OV 3+1+L na okraji Frýdku- Místku, Slezská

Nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 na okraji Frýdku- Místku. Byt o celkové výměře 74 m2 se nachází v osmém patře osmipatrového panelového domu s výtahem v ulici Slezská. Dům je po rekonstrukci, má plastová okna a je kompletně zateplený včetně nové fasády. Byt je velice pěkný, útulný a je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. Koupelnové jádro je rovněž původní, umakartové. V bytě pro budoucího majiV. K bytu náleží prostorná lodžie, ze které je krásný výhled do okolí na panorama Beskyd a Lysou horu. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Přímo u domu je víceúčelové hřiště.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. Přímo naproti domu je Tesco. Ve Frýdku- Místku je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Ve Frýdku- Místku a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 993 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 3+1+L na okraji Frýdku- Místku, Slezská

Září 27th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.