Prodej bytu v OV 3+1 v centru Opavy- Kateřinky

Nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 v centru Opavy- Kateřinky. Byt o celkové výměře 74 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem v ulici Edvarda Beneše. Dům je v původním stavu, má dřevěná okna a rovněž byt je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Opavě je velmi dobře vyřešena hromadná doprava – spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
V Opavě a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 1 058 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 3+1 v centru Opavy- Kateřinky

Září 24th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.