Prodej bytu v OV 3+1 na okraji Studénky- Nová Horka

Nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 na okraji Studénky- Nová Horka. Byt o celkové výměře 63 m2 se nachází v přízemí cihlového domu. Dům je v původním stavu, s dřevěnými okny. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. Byt má částečně nově udělané omítky. V bytě pro budoucího majiV, která je udělána nově v mědi. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici dva sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází běžná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i nákupní centrum. Vše v dosahu několika minut od domu. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a MHD. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Ve Studénce a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 174 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu v OV 3+1 na okraji Studénky- Nová Horka

Září 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.