Prodej bytu OV 3+1 v Bruntálu

Nabízíme k prodeji byt OV 3+1 v Bruntálu.
Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem v pěkné části města. Dům je v původním stavu, před celkovou revitalizaci, má dřevěná okna, která v letošním roce budou vymněněna za plastová. Výtah je jíž vyměněný. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Byt je volný po dohodě se stávajícím majitelem.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. Velmi dobrá dostupnost centra Bruntálu a okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Cena: 408 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu OV 3+1 v Bruntálu

Říjen 2nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.