Prodej bytu 5kk, balkon, sklep, Dejvice – Studentská

Cena: 16 950 000 Kč,
Prodej zrekonstruovaného, krásného, klasického dejvického bytu 5kk (104,9m 2 ) se zachovanými původními prvky, vysokými stropy, balkónem orientovaným do klidného, soukromého vnitrobloku se vzrostlou zelení umístěného ve 3.podlaží cihlového domu v boční ulici v mimořádně žádané čtvrti s neopakovatelným geniem loci Dejvic. Výtečnou dostupnost do centra zajištuje minutovou pěší chůzí tramvajová zastávka a stanice metra Dejvická.
Dispozici prostorného a velmi světlého bytu 5kk ideálně orientovaného na východ a na západ tvoří prostorná jídelna s velkým oknem a příjemným výhledem do krásného, upraveného vnitrobloku a samostatný kuchyňský kout také s oknem do zeleně, další 4 pokoje (1 s balkónem), koupelna s podlahovým vytápěním, samostatná toaleta s umyvadlem a vstupní hala s vestavěným botníkem. K bytu patří také velký sklep 12m 2 .
Interiér je po kompletní rekonstrukci – elektrorozvody v celém bytě, rozvody vody i odpad, nové plynové vytápění plynovým kotlem, nová špaletová okna s izolačními dvojskly orientovaná do Studentské ulice, nová koupelna s velkoformátovou dlažbou v nadčasovém designu včetně koupelnového nábytku zhotoveného na míru, nová toaleta a bezúchytková kuchyňská linka v bílém dekoru.
Příjemná čtvrť Dejvice je domovem trendy kaváren a mezinárodních restaurací. Ambasády, univerzity a velká populace expatů dávají lokalitě mezinárodní atmosféru a zcela oprávněně patří k nejvyhledávanějším pražským adresám. Dejvice jsou oblíbenou rezidenční adresou v širším centru města, které na atraktivitě přidává těsný kontakt s přírodními lokalitami, především blízkou Stromovkou a Šáreckým údolím, pěšího dosahu Pražského hradu a kompletní občanská vybavenost (obchody, kavárny, divadla, restaurace, knihovna, školy, farmářské trhy).
Zajímává příležitost s možností rozšíření bytové jednotky do patra připojením půdního prostoru umístěného nad bytem v celkovém rozměru cca 90m 2 .

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 5kk, balkon, sklep, Dejvice – Studentská

Prosinec 22nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.