Prodej bytu 4+kk 99 m² Estepona

Cena: 370 000 Kč, Aktualizace: Poslední volná jednotka!

Nabízíme zajímavý projekt možností bytů 2, 3 a 4+kk. Vyvýšená poloha tohoto úžasného komplexu nabízí dechberoucí výhled na moře, Gibraltar a za jasného dne na pobřeží Afriky.

Prostorné otevřené interiéry vedou na otevřené terasy, ideální pro relaxaci a zábavu. Velká okna umožňují vyplnit nemovitost přirozeným světlem. Kompletně vybavené kuchyně jsou provedeny v moderní matné bílé s kvalitním vybavením a kováním.

Vyberete si ze zahradních bytů, středních podlaží a podkrovních nemovitostí s řadou různých půdorysů. Penthousové apartmány nabízejí ohromující solária s panoramatickým výhledem.

Společné prostory zahrnují bazén, plně vybavenou posilovnu, salonek u bazénu a nádherné upravené zahrady.

Ke každé nemovitosti patří parkovací stání a sklad.

Poloha v Esteponě znamená, že jste v docházkové vzdálenosti od místní občanské vybavenosti a přitom nedaleko od pláží Estepony, nočního života a gastronomických požitků v přístavu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. S radostí pro Vás připravíme prezentaci a provedeme celým obchodem.

– – – – –

V nabídce máme více než 100 bytů a domů na Costa del Sol – jižním pobřeží Španělska. Mnoho z nich nabízíme mimo inzerci. Máte-li konkrétní představu o svém bydlení, rádi Vám poradíme a doporučíme nemovitost na míru. Servis zahrnuje poradenství, společné prohlídky nemovitostí, advokacii, tlumočení a správu nemovitosti v nepřítomnosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej bytu 4+kk 99 m² Estepona

Květen 8th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.